Предмет: Химия, автор: goginamaya

сРОЧНо !!!!!!!! ПОЖАЛУЙТА ДАЮ 20 БОЛЬШЕ НЕТ
Укажіть формулу газоподібної речовини, що бере участь в утворенні кислотних дощів:

Cl2
SO2
N2
O2
Питання №2 ?
2 бали
Розрахуйте масу води та солі, які необхідні для приготування розчину масою 150 г з масовою часткою солі 0,3.

m(води)=105г, m(солі)=45г
m(води)=100г, m(солі)=50г
m(води)=120г, m(солі)=30г
m(води)=90г, m(солі)=60г
Питання №3 ?
2 бали
Виберіть джерело забруднення води:

виверження вулканів
авіатранспорт
стічні води тваринницьких ферм
горіння лісів
Питання №4 ?
2 бали
До способів очищення води відносять:

спалювання
дистиляцію
консервацію
плавлення
Питання №5 ?
2 бали
Укажіть способи очищення питної води від мікроорганізмів:

відстоювання, перегонка
хлорування, озонування
протягування до магніту, обробка сріблом
фільтрування, випарювання
Питання №6 ?
2 бали
Чому воду для пиття варто кип’ятити?

для поліпшення смаку
для полегшення у використанні
для подальшого охолодження
для знезараження

Ответы

Автор ответа: Ilmari
16

1) SO2, оскільки сірнисті речовини найчастіше входять до складу кислотних дощів.

2) Составим пропорцию: 150 г - 100%;

                                            х г - 30% (0,3);

Тогда х (то есть вес соли) = (150*30)/100 = 45 г - соли понадобится для раствора. 150 - 45 = 105 г - воды понадобится.

3) Стічні води забруднюють воду.

4) Дистиляцію

5) Хлорування, озонування

6) Для знезараження


goginamaya: первое не правельно
Ilmari: почему?
goginamaya: правильно О2
Ilmari: кислород?))
nataliestas: Нет,у Ilmari первое правильно
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: yoyojxioo