Предмет: Химия, автор: annahrechana

ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!!!!!!!
20 г. розчину з масовою часткою солі 0,05. Визначити маси води і солі ,які потрібні для приготування даного розчину.

Ответы

Автор ответа: PickUpEr
0

Ответ:

m (солі) = 1 г

m (води) = 19 г

Объяснение:

m (солі) = 0,05 x 20 г = 1 г

m (води) = 20 г - 1 г = 19 г

------------------------------------------

Готово!

Мій Instagramm: fadeev_pickuper

Похожие вопросы