Предмет: Химия,
автор: emmasaurabh16
ДАЮ 50 БАЛОВ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!
Магній масою 36 г спалили в кисні. Визначити кількість речовини одержаного магній оксиду та масу води, яка необхідна для отримання з цього оксиду відповідного гідроксиду.
Alexei78:
напиши на русский\
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
дано
m(Mg) = 36 g
--------------
n(MgO)-?
m(H2O)-?
2Mg+O2-->2MgO
M(Mg)= 24 g/mol
n(Mg) = m/M = 36 / 24 = 1.5 mol
2n(Mg) = 2n(MgO) = 1.5 mol
n(MgO) = 1.5 mol
MgO+H2O-->Mg(OH)2
n(MgO) = n(HOH) = 1.5 mol
M(H2O) = 18 g/mol
m(H2O) = n*M = 1.5*18 = 27 g
ответ 1.5 моль, 27 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 89940017346
Предмет: Математика,
автор: inko6ka
Предмет: Английский язык,
автор: Елизаветкадетка12
Предмет: Литература,
автор: Роксич
Предмет: Математика,
автор: Nikusha20061701