Предмет: Физика,
автор: anargulametova
Массасы 500г дене 36 км/сағ жылдамдықпен қозғалған. Дененің кинетикалық энергиясын табыңдар
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
25 Дж
Объяснение:
m=0.5 кг v=10 м/с Ek=?
===
Ek=m*v²/2=0.5*10²/2=25 Дж
==================
munazhat121019:
сызық сызық не
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Radmir1197
Предмет: Химия,
автор: Smiley14
Предмет: Математика,
автор: Аноним