Предмет: Химия,
автор: rubkaveranika85
Обчисліть обєм газу, що виділяється в результаті взаємодії кальцій карбонату масою 100г із хлоридною кислотою . ПОМОГИТЕ!!!!!!!! ОТДАЮ СВОИ ПОСЛЕДНИЕ БАЛЫ!!!!!!!!!!!!!
sonndeyn:
а нормальні умови в задачі є?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
100г x
СaCO3 + 2HCl = H2CO3 (CO2 + H2O) + CaCl2
100г.моль 22.4
Объяснение:
M = Mr
Mr(CaC03) = 40+ 12 + 16*3 = 100 г.моль
х = 100*22.4/100 = 22.4
Oтже, СО2 = 22.4 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Белла02
Предмет: Русский язык,
автор: 89655820474
Предмет: Биология,
автор: abdulkhalikov
Предмет: Музыка,
автор: milenames