Предмет: Физика, автор: izotovaleriya

Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3 м/c. Знайдіть кінетичну енергію хлопчика.

Ответы

Автор ответа: Amigo3
11

Ответ: энергия равна 0,5*m*v^2=0,5*50*3^2=25*9=180+45=225 Дж.

Объяснение:

Похожие вопросы