Предмет: Физика, автор: oleg45119

10. Кульку кинули горизонтально з висоти 4 м зі швидкістю 8
м/с. Визначте швидкість руху кульки в момент падіння. (2 б.)
А) 10 м/с;
В) 12 м/с;
C) 14 м/с;
D) 16 м/с.​

Ответы

Автор ответа: LeonidMakarov123
31

Ответ:

10м/с

Объяснение:

v=v1+at=8м/с+10м/с²•t

h=v1t+gt²/2

4м=8м/с•t+10м/с²•t²/2

4=8t+5t²

5t²+8t-4=0

D=(-8)²-4•5•(-4)=64+80=144=12²

t=-8+12/2•10=0.2c

v=8м/с+10м/с²•0.2с=8+2=10м/с

Похожие вопросы