Предмет: Физика,
автор: pain25062003
3. Камінь кинуто з гори в горизонтальному напрямі з швидкістю 15 м/с. Через який час його швидкість буде напрямлена під кутом 45° до горизонту?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Дано
v=15м/с
d=45°
t-?
Решение
tg45°=Vx/Vy=1
Vy=g*t
Vx=Vy
t=Vy/g
t=15/10=1,5 с
Ответ :t=1,5с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: margo151986
Предмет: Русский язык,
автор: ayka80
Предмет: Русский язык,
автор: within88
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: lepenkova