Предмет: Физика,
автор: maxvoytovich34
Прямий провідник довжиною 40 см рухається в однорідному магнітному полі
перпендикулярно до ліній індукції, при цьому в провіднику виникає е.р.с. 0,8 В. Індукція
магнітного поля 0,5 Тл. Знайти швидкість руху провідника
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
4 м/c
Объяснение:
Дано:
l = 40 см = 0,4 м
a = 90°
ε = 0,8 В
B = 0,5 Тл
Знайти: υ - ?
ε = lυBsina (sin90° = 1)
υ = ε/lB = 0,8/0,4*0,5 = 4 м/c
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rarakchiev
Предмет: Русский язык,
автор: 45egor45
Предмет: Русский язык,
автор: nesterenkonata
Предмет: Математика,
автор: kornelr
Предмет: Математика,
автор: arishka41