Предмет: Физика, автор: svitlanapushkash003

Коли на поверхню прозорої рідини падає світловий промінь під кутом 30° до поверхні, кут заломлення становить 40°. Яким буде кут заломлення, якщо кут між падаючим променем і поверхнею рідини збільшити до 60°

Ответы

Автор ответа: DedStar
56

Ответ:

Объяснение:

Дано:

α₁ = 90°-30° = 60°

β₁ = 40⁰

α₁ = 90°-60° = 30°

_______________

β₂ - ?

Поскольку n - const, то:

sin α₁ / sin β₁ = sin α₂ / sin β₂

sin 60⁰ / sin 40⁰ = sin 30⁰ / sin β₂

0,8660 / 0,6428 = 0,5000 / sin β₂

1,3472 = 0,5000 / sin β₂

sin β₂ = 0,5000/1,3472

sin β₂ = 0,3711

β₂ ≈ 21°


svitlanapushkash003: Дуже дякую❤️
svitlanapushkash003: А можете будь ласка допомогти ще з цією задачею...При зміні довжини хвилі падаючого випромінювання від 200 до 300 нм максимальна швидкість фотоелектронів змінилася в два рази. Знайдіть роботу виходу електронів для даного матеріалу.
svitlanapushkash003: https://znanija.com/task/36644266
Похожие вопросы