Предмет: Физика, автор: masyukegor066

2. У спіралі електроплитки, включеної в розетку з напругою 220 В, при силі струму 3,5 А виділилося 690 кДж теплоти. Скільки часу була включена в мережу плитка?

Ответы

Автор ответа: roger03
19

Ответ:

Q= I^{2} Rt

t = \frac{Q}{I^{2}R } = \frac{690000}{3,5^{2}*62,86 }= 896 c.

R= U/I = 220/3,5= 62,86 (Ом)

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: olazar5