Предмет: Химия,
автор: pershinaanya5
Вкажіть об'єм водню (за н.у.), який
виділяється при взаємодії 8,1 галюмінію
з хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10,08л
Объяснение:
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
n(Al)=m/M=8,1/27=0,3моль
n(H2)=0,3*3/2=0,45моль
V(H2)=n(H2)*Vm=0,45*22л=10,08л
dasgjb:
Помогите мне прошу у меня на странице
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 0147456987
Предмет: Русский язык,
автор: Ксюн2002
Предмет: Українська мова,
автор: anya2011a
Предмет: Математика,
автор: алик129
Предмет: Математика,
автор: krol7