Предмет: Физика, автор: Frybal123

Який тиск на максимальній глибині Чорного моря-2210м?

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Ответ:

22.2 MPa

Объяснение:

p=pgh+pa

pa=10^5 Pa

p=1000 kg/m^3

p=10^5+1000*10*2210 = 22100000 + 10^5 = 22.2 MPa

Автор ответа: Know12
2

Тут всё правильно, обращайся!

Приложения:
Похожие вопросы