Предмет: Химия,
автор: vladossod
Відносна густина парів речовини за воднем - 44. Визначте формулу кислоти, напишіть формулу її ізомеру – відповідного естеру.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Ми знаходимо молярну масу кислоти, помноживши молярну масу водню (Н2) на густину випарів. Отримуємо 176 г/моль
Загальна формула карбонової кислоти — СnH2n+1COOH
Ми шукаємо n, щоб відновити формулу кислоти. Для цього ми множимо атомну масу С на n додаємо атомну масу Н помножену на 2n+1 і додаємо молекулярну масу СООН
Зводимо подібні і отримуємо рівняння 14n=126
126:14=9
Отже, n=9
Підставляємо його у формулу і отримуємо С9Н19СООН
Ізомер цієї кислоти естер — С4Н8-СОО-С5Н11
На жаль, пояснити як я знайшла ізомер, не можу. Вибач
Приложения:

vladossod:
Дякую, мені вистачить і цього)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: natashammatvee
Предмет: Українська література,
автор: korotchuk83
Предмет: Русский язык,
автор: звонок138
Предмет: Алгебра,
автор: mirs6767