Предмет: Химия,
автор: pidlisnijtaras0
СРОЧНО ДАМ 15 БАЛОВ
яка маса купрум оксиду(||) утворится під час термічного розкладання 9.8 г купрум(||) гідроксиду
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Cu(OH)2=CuO+H2O
Mr(Cu(OH)2)=64+2•(16+1)=98
Mr(CuO)=64+16=80
m(CuO)=9,8•80/98=8 г
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: укуша
Предмет: Информатика,
автор: zohon16
Предмет: История,
автор: СЕКРЕТЫ1234