Предмет: Химия,
автор: alenaafanasenko11
визначте формулу органічної речовини , що містить 85, 71% карбону , 14,29 % гідрогену. Відносна густина речовини за повітрям 2,897
alenaafanasenko11:
Очень срочно
Ответы
Автор ответа:
3
Дано
W(C)=85.71% = 0.8571
W(H)=14.29% = 0.1429
D(H2)=42
————————————————
CxHy-?
M(H2)= 2g/mol
M(CxHy)=D(H2)*M(H2)=42*2g/mol=84
m(CxHy)=n(CxHy)* M(CxHy) 1 mol*84
m(C)=m(CxHy)*W(C) / 100% =84*
85.71% / 100% =72g
m(H)= m(CxHy) * W(H) / 100% =84*
14.29% /100% 12g
n(C) = m(C) /M(C) = 12g/mol
n(C) =72 / 12 = 6 mol
n(H) = m(H) / M(H) , M(H) =g/mol
n(C) : n(H) = 6 : 12
C6H12
Ответ : C6H12
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zaxadum2260
Предмет: Обществознание,
автор: Nastya1952
Предмет: Обществознание,
автор: litvinovanastya
Предмет: Алгебра,
автор: ventysik14