Предмет: Физика,
автор: VityokGC
Визначте силу струму, при якій відбувається електроліз у розчині мідного купоросу, якщо за 20хв на катоді виділилося 4г міді
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
I=3,3А
Объяснение:
m=kIt
I=kt÷m
I=0,66×20÷4
I=3,3А
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: veronika5964
Предмет: Математика,
автор: rew2
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: PaPochKa2000