Предмет: Физика, автор: temka150905

Визначте імпульс тіла масою 9 г, що рухається зі швидкістю 500 м∕с.
Росписать решение!!!!

Ответы

Автор ответа: romaniukandrii15
4
Дано:m=0,009 кг,v=500м/с
Знайти р
р=mv;
p=0,009•500=4,5 кг•м/с
Відповідь:4,5кг•м/с
Похожие вопросы