Предмет: Физика,
автор: coolnagibatar
Мотоцикліст, маса якого разом із мотоциклом становить 180 кг, розганяється на горизонтальній дорозі. Визначте прискорення мотоцикла, якщо його сила тяги дорівнює 216 Н, а коефіцієнт опору руху 0,04,
Ответы
Автор ответа:
113
Векторно:
F+Fmp=ma
Проэкции:
F-Fmp=ma
a=216-0,04*180*10/180=0,8(м/с^2)
Ответ: 0,8м/с^2
Это / дробная черта
F+Fmp=ma
Проэкции:
F-Fmp=ma
a=216-0,04*180*10/180=0,8(м/с^2)
Ответ: 0,8м/с^2
Это / дробная черта
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: RJerry
Предмет: Русский язык,
автор: max120504
Предмет: Русский язык,
автор: 9yliua9
Предмет: История,
автор: 84835
Предмет: Математика,
автор: ornella6