Предмет: Физика, автор: irynasivolozka

яку силу потрібно прикласти, щоб рівномірно підіймати у воді олов'яний брусок розміром 5*2*1см?

Ответы

Автор ответа: Аноним
5

Ответ:

F=0.631

H

Объяснение:

F=Fa

Fa=pVg

V=0.05*0.02*0.01

g=10

p=1000

Fa=1000*0.05*0.02*0.01*10=0.1H

otvet sila ravna F=0.1H+mg=0.1+pVg=7310*0.05*0.02*0.01*10-0.1=0.631

H

Похожие вопросы