Предмет: Физика, автор: kovalcuks225

Посудина у формі Куба заповнена водою об’ємом 64см3 визначити тиск води на дно посудини поможіть даю 10 балів

Ответы

Автор ответа: Аноним
8

Ответ:

400 Па

Объяснение:

m=pV=1000*0.000064=0.064 kg

F=mg= 0.064*10=0.64 H

p=F/S           S=a^2=0.04^2=0.0016 m^3

p=0.64/0.0016= 400 Па

Похожие вопросы