Предмет: Физика, автор: diramonda

Яке прискорення у горизонтальному напрямі отримує тіло від пружини, яка має енергію 50 Дж? Жорсткість пружини 0,25 Н/м, а маса тіла 20 кг.

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

2,5 m/s

Объяснение:

F=ma

F=E=50 Дж

ma=50

a=50:20=2.5 m/s

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: zaichenko99