Предмет: Химия,
автор: netopsss
помогите с химией 8 класс
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
V(SO₂)=380.8 л
Пояснення:
Дано: m(LiOH)=816 g
I. Запишемо рівняння:
2 LiOH + SO₂ → H₂O + Li₂SO₃
II. За рівнянням видно, що реагенти у співвідношенні, як 2:1.
Тобто, 2n(LiOH)=n(SO₂)
III.Складемо співвідношення:
x= 816*22.4/48=380.8 л = V(SO₂)
*Поставте найкраще, будь ласка :)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 1234567890zzaa
Предмет: Русский язык,
автор: natal7808
Предмет: Математика,
автор: Мышкиклас
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним