Предмет: Физика, автор: ngdtgu

Tіло масою 500 г, що вільно падає, досягає поверхні Землі зі швидкістю 40 м/с. 3 якої висоти воно падало?
Спасайте

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Ответ:

80m

Объяснение:

v0=0

v=gt

40=10t

t=4s

y=gt^2/2

y=80m

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: bliznecova59
Предмет: Математика, автор: Айя2516788