Предмет: Физика,
автор: margonesterenko10
Підйомний кран потужністю 5 кВт піднімає вантаж на висоту 50см за 2с. Знайти масу вантажу.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
N=5 кВт=5000Вт
h= 50 см
t= 2 c
g=10 H/kg
m-?
Розв'язок :
N=A:t
A=Nt=5000*2=10000Дж
A=mgh
m=A:gh=10000:50*10=2 kg
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Уляна1212
Предмет: Українська мова,
автор: саньок234
Предмет: Русский язык,
автор: 135793570
Предмет: Биология,
автор: yansubaevadiana