Предмет: Физика, автор: irinanevkryta

3. В електричному чайнику при напрузі 220 В і силі струму 6А за 20 хв нагріло
4 кг води від 20 °C до 80 °С. Визначте ККД цього чайника.

Ответы

Автор ответа: staskorolev20
5

Ответ:

U= 220 В

I= 6 A

t= 20мин = 1200с

m = 4 кг

t₁= 20

t₂= 80

η-?

η= Aп/Aз *100%

Aп= 4200*4*(80-20)=1008*10³

Аз=220*6*1200=1584*10³

η= \frac{1008*10^{3} }{1584*10^{3} } *100% = 64%

Ответ: 64%

Объяснение:


irinanevkryta: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Ксенотопингвисова