Предмет: Химия, автор: bogdanfesenko2008


16.
У хірургічній практиці для інгаляційного парку іноді застосовують" звеселяючий газ"
нітроген (0) оксид. Допоможіть експертові визначити масову частку Нітрогену в цьому
оксиді.
а) A. 63,05%
6) Б. 63,63%
в) В. 36, 36%
г) Г. Інша відповідь​

Ответы

Автор ответа: zberovskayap43s1j
1

Находим молярную массу оксида:

М(N₂O) = 2*14 + 16 = 44 г/моль

Тогда массовая доля нитрогена равна:

ω(N) = (28/44)*100 = 63,63%


bogdanfesenko2008: спасибі)))
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mitjakovasvetik
Предмет: Математика, автор: anyaanya6