Предмет: Физика, автор: Vlad4748

За який час при електролізі води виділяється 30г кисню, якщо сила струму дорівнює 2А

Ответы

Автор ответа: DedStar
7

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 30 г = 30·10⁻³ кг

I = 2 A

k = 8,29·10⁻⁸ кг/Кл

______________

t - ?

Из закона Фарадея:

m = k·I·t  находим:

t = m / (k·I)

t = 30·10⁻³ / ( 8,29·10⁻⁸·2) ≈ 180 000 с     или  50 час

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: sasik007870