Предмет: Физика, автор: sofiko1415

Помогите(решать через дано).
Нерухомий човен разом із мисливцем має масу 200 кг. Мисливець вистрілює з
рушниці в горизонтальному напрямку. Маса кулі 8 г, а її швидкість при вильоті дорівнює
700 м/с. Яку швидкість матиме човен після пострілу?

Ответы

Автор ответа: Аноним
16

Ответ:

Объяснение:

задание со зборника зно-2020?

Дано:

Mч=200кг

Мк=0.008кг

v=700 м/c

u-?

Закон збереження імпульсу

Мч*u=Мк*v

200u=0.008*700

u=0.028 м/с


sofiko1415: Нет
sofiko1415: Попробуй,пожалуйста ♥
sofiko1415: Спасибо♥♥♥♥♥
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: uhggtdgfr