Предмет: Физика,
автор: Аноним
Потужність механізму 100ВТ. Яку роботу він виконує за 1 хв?
Помогите пожалуйста, очень срочно нужно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
6000 Дж
Объяснение:
Дано : | |
Р=100Вт. | А= Р*t| A =100*60= 6000 Дж
t=1хв = 60 с | |
------------------| |
А - ? | |
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ViktoriaKotova
Предмет: Русский язык,
автор: maksimenko03
Предмет: Русский язык,
автор: larisakolesnik1
Предмет: Математика,
автор: школотрон2
Предмет: Математика,
автор: Аноним