Предмет: Математика,
автор: edinorogelli
Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива, за ціною 48 грн за кілограм можна купити за ці самі гроші?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
12
Пошаговое объяснение:
сначала 72x8 =576
и 576:48=12
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: pasha7447
Предмет: Русский язык,
автор: safeva
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: мика201
Предмет: Алгебра,
автор: alinaqarab23