Предмет: История, автор: irakrupko8

8. Яка маса солі утвориться під час взаємодії 8 г натрій
Гідроксиду и ортофосфатної кислоти. Вважайте, що утворилася
Тільки середня сіль.​

Ответы

Автор ответа: maria7213
4

Ответ:

8 g x g

3NaOH + H3PO4 = Na3PO4+ 3H2O

3 моль. 1 моль

×40. ×164

= 120 г. =164 г.

Х = 8× 164

__________= 11 г.

120

Объяснение:

Похожие вопросы