Предмет: Физика, автор: petrusenkouliana333

6. За який час мотор потужністю 2500 Вт піднімає вантаж масою 2 т на висоту 20м?

Ответы

Автор ответа: aa3470694
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N=2500 Вт

m=2 т=2000 кг

h=20 м

g=10 H/кг

t-?

Розв'язок :

N=A:t

A=mgh=2000*10*20=400000 Дж

t=A:N=400000:2500=160 c

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kirill1513