Предмет: Химия,
автор: Аноним
обчисліть і вкажіть масову частку сахарози в розчині що утворюється при додаванні води масою 280 г До розчину масою 220 г з масовою часткою сахарози 30%
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:вот ответ
Объяснение:1. ω₁= m₁ сахарози/ m₁ розчину
0.02= m₁ сахарози/ 150 г
m₁ сахарози= 0.02*150= 3 г
2. ω₂= m₁ сахарози + m доданої сахарози/ m₁ розчину+m доданої сахарози
ω₂= 3+25/ 150+25= 28 / 175 = 0.16 або 16%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kjuev
Предмет: Русский язык,
автор: Danilzmey
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Kaleria27
Предмет: Математика,
автор: ynysovdenis