Предмет: Химия,
автор: nazia36
приготувати розчин масою 100 г і масовою часткою цукру 5%
Ответы
Автор ответа:
4
вода - 95мл
цукор - 5г
Объяснение:
5÷100=0,05 (масова частка)
0,05×100=5г (маса розчиненої речовини/цукру)
100-5=95мл (маса розчинника/води)
nazia36:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: irishca25
Предмет: Русский язык,
автор: Ivanfrol
Предмет: Другие предметы,
автор: Kriket
Предмет: Литература,
автор: katyasolodun
Предмет: История,
автор: Вітос11