Предмет: Химия,
автор: dzubenkoartem79
Решите пожалуйсто:
1.Для пом'якшення колодязної води на 0,5л її додають десертну ложку соди(15г).Концентрація одержаного розчину дорівнює?
2.Позначте оксид, який відповідає ферум (III) гідроксиду:а)FeO б)Fe2O3 в)OF2 г)Fe3O4
Помоги прошу!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
№1
Так как плотность воды равна 1 г/мл, то 0,5 л = 500 мл воды имеют массу 500 г
Находим массу раствора:
m(p-p) = m(сода) + m(Н₂О) = 15 + 500 = 515 г
Концентрация раствора равна:
ω = [m(сода)/m(p-p)] * 100 = (15/515)*100 = 2,91%
№2
Fe₂O₃
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Алин4ик55
Предмет: Українська мова,
автор: innaromanenko
Предмет: Английский язык,
автор: Tanita343
Предмет: Биология,
автор: zooz7654Кристина