Предмет: Химия, автор: Аноним

розрахуйте та вкажіть масу солі, яка знадобиться для приготування 200 г розчину з масовою часткою солі 25% (дано не записуйте. Пишіть тільки розв'язки та відповідь)

Ответы

Автор ответа: qqqqqqqwerty
3

дано

m(ppa) = 200 g

W= 16%

--------------------

m(соли) -?

m(H2O)-?

Реш.

m(соли) = m(ppa) * W / 100% = 200*25% / 100% = 50 g

m(H2O) = 200 - 50 = 150 g

Ответ 50 г, 150 г

Похожие вопросы