Предмет: Физика, автор: Miа16

ПРОШУ ВАС ПОМОГИТЕ СРОЧНО НАДО,
пж можно с "Дано"
Криголам масою 5000 т, який йде з вимкненим двигуном зі швидкістю 10 м/с,
наштовхується на нерухому крижину і рухає її поперед себе. Швидкість криголама
зменшилась при цьому до 2 м/с. Визначте масу крижини.

Ответы

Автор ответа: romaniukandrii15
17

Дано:M=5000т=5*10⁶кг,υ₁=10м/с,υ₂=8м/с

Знайти m

Розв.

За законом збереження імпульсу:

Mυ₁=(M+m)υ₂      ⇒  Mυ₁=Mυ₂+mυ₂    ⇒  m=(Mυ₁-Mυ₂)/υ₂.

m=(5*10⁶*10-5*10⁶*8)/8=1.25*10⁶кг

Відповідь:1,25*10⁶кг


romaniukandrii15: «Тільки»???? А ще щось має бути ?
romaniukandrii15: це ж і є повний розв‘язок
romaniukandrii15: Ні
romaniukandrii15: Все я не буду з тобою «торгуватись»
Аноним: Не жалейте баллов, вы их всегда успеете накопить, а вот ответить Вам не всегда смогут :)
romaniukandrii15: Прекрасные слова )
Похожие вопросы