Предмет: Химия,
автор: rodich13200604
який об’єм газу виділиться під час взаємодії хлоридної кислоти з кальцієм кількістю речовини 3 моль?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
V(H₂)=67.2 л
Пояснення:
Дано: n(CaO)=3 моль
I. Запишемо рівняння:
Ca + 2 HCl → H₂↑ + CaCl₂
За рівнянням видно, що кальцій і водень у співвідношенні, як 1:2.
Тобто, n(Ca)=n(H₂)
II. Виконаємо обчислення:
n(E)=V(E)/Vm; V(E)=n(E)*Vm
n(Ca)=n(H₂)=3 моль
V(H₂)=n(H₂)*Vm
V(H₂)=3*22.4=67.2 л
*Поставте найкраще, будь ласка :)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zotowa04
Предмет: Английский язык,
автор: YarkeyIrina
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: Настюша1лавруша
Предмет: Математика,
автор: Аноним