Предмет: Физика, автор: ernur51



[2]

2. Массасы 1,5т автомобильдің жылдамдығы 72км/сағ болса, онда оның кинетикалық энергиясы қанша болады?

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ответы

Автор ответа: DedStar
19

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1,5 т = 1 500 кг

v = 72 км/ч = 20 м/с

________________

Eк - ?

Eк = m·v²/2 = 1500·20²/2 =  300 000 Дж    или   300 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mirak