Предмет: Физика, автор: Аноним

щоб підняти вантаж за допомогою механізму ккд якого становить 75% людина виконала роботу 50 кдж визначте корисну роботу срочно!!!! Дам 8 баллов!

Ответы

Автор ответа: BigDimonLimon
86

Ответ: А кор. = 37500 Дж

Дано:

η = 75%

А повна = 50 кДж=50000Дж

А кор. = ?

формули:

η = А кор./А повна * 100% ==> η A кор. = η * А повна * 100%

рішення:

А кор. = 75% * 50000Дж * 100% = 37500Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Kristi200511