Предмет: Физика,
автор: veronikadalavurak
Вага тіла у повітрі 5 Н, у воді - 4 Н. Чому дорівнює густина речовини тіла, якщо тіло повністю занурено у воду? Густина води 1000 кг/м³. Виберіть одну відповідь:
a. 800 кг/м3
b. 4000 кг/м3
c. 1500 кг/м3
d. 5000 кг/м3
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Різниця у вазі тіла в повітрі і воді доводиться на виштовхуючу силу, тобто на вагу води в обсязі тіла.
Позначимо m₀ - массу воды в объеме тела,
ρ₀ = 1000 кг/м³ - плотность воды
Тоді обьєм тіла:
V = m₀/ρ₀ = (Fₐ : g) : ρ₀ = 1 : 10 : 1000 = 10⁻⁴ (м³) = 100 см³
Вага тіла в повітрі:
Р = 5 Н
Масса тіла:
m = P/g = 5 : 10 = 0,5 (кг) = 500 (г)
Щільність речовини тіла:
ρ₁ = m/V = 500 : 100 = 5 (г/см³) = 5000 кг/м³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nastya1v
Предмет: Русский язык,
автор: nastyasmirnova7
Предмет: Английский язык,
автор: EvelinaChernyh
Предмет: Математика,
автор: Аноним