Предмет: Физика,
автор: madamd2017ovt5hw
За допомогою важеля робочий піднімає плиту масою 120 кг.
Яку силу він прикладає до більшого плеча важеля, рівному
2,4 м, якщо менше плече 0,8 м?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
400 Ньютонов
Объяснение:
m1=120 кг
L2= 2,4 м
L1= 0,8 м
F2=?
F1=m1*g
За правилом моментів
F1*L1=F2*L2
m1*g*L1=F2*L2
F2 = m1*g*L1 / L2 = 120*10*0.8 / 2.4 = 400 Ньютонов
madamd2017ovt5hw:
от души
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: простоюльчик
Предмет: Русский язык,
автор: korc02
Предмет: Українська література,
автор: bHBYFRF
Предмет: История,
автор: vitpustovoi
Предмет: История,
автор: allison2002