Предмет: Физика,
автор: cudddy
Чому дорівнює потенціальна енергія вантажу масою 50 кг, піднятого на висоту 100 м? (g=10 м/с2)
Виберіть одну відповідь:
a. 50 кДж
b. 4500 Дж
c. 400 Дж
d. 5 кДж
ромаманаев:
кто шарит по химии? помогите у меня в вопросе
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
Объяснение:
Eп = m·g·h = 50·10·100 = 50 000 Дж или 50 кДж
Ответ:
а. 50 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: DVorobyov
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: temomartirosya
Предмет: Математика,
автор: абакар6
Предмет: Геометрия,
автор: doka1312