Предмет: Химия,
автор: FSFSFSSF
Розрахуйте кількість речовини глюкози масою 45 грамів.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
n - кількість речовини
m - маса речовини
M- молярна маса речовини
n=m/M
M(С6Н12О6)=12×6+12+16×6=84+96=180 г/моль
m(C6H12O6)=45 г
n=45/180=0,25 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Ололоша2012
Предмет: Русский язык,
автор: armenmes
Предмет: Русский язык,
автор: VARVARUNCHIK02
Предмет: Математика,
автор: mariyakz89
Предмет: Математика,
автор: angelinka0740