Предмет: Химия,
автор: ulkakogut
Визначте масу води в якій необхідно розчинити 15 г натрій сульфату, щоб отримати розчин з масовою часткою 8,7%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
13,695г
Объяснение:
m (соли)=m (раствора)*w (соли)\100%
m (соли)=15г*8,7%\100%=1,305г
m (воды)=m (соли)\w (соли)*100%=1,305г\8,7%*100%=15г
m (воды)=m (раствора)-m (соли)=15г-1,305г=13,695г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 130377
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Наталья282002
Предмет: Русский язык,
автор: досвидания
Предмет: Математика,
автор: стас281
Предмет: Математика,
автор: Anyagames05