Предмет: Физика, автор: falawai16

Яку потужність споживає електрична лампа, опір якої 400 Ом, за напруги 200 В ???

Ответы

Автор ответа: mayli
0
R = 400 Ом
U = 200 B
P - ?

P= IU

I= frac{U}{R}

P= frac{ U^{2} }{R}

P= frac{40000}{400} =100 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: derevyashka556
Предмет: Математика, автор: alla305