Предмет: Химия,
автор: coolsanyanomer1
У розчин масою 100 г з масовою часткою солі 3% додали ще 200 г води.Масова частка солі в новому розчині:
А 1,5%
Б 1%
В 2%
Г 2,5%
Можна будь-ласка пояснення
Ответы
Автор ответа:
23
Ответ:
Дано:
м(розч)=100г
w(солі)=3%
m(H2O)=200г
w(солі)-?
Объяснение:
м(солі)=100*0,03=3г
м(розч)=3:300*100%=1%
Відповідь:1% (б)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zhyk211
Предмет: Английский язык,
автор: likunya
Предмет: Русский язык,
автор: миланочка4842
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: krik545