Предмет: Химия,
автор: playgoglecom98
До 50 мл розчину нітратної кислоти з її масовою часткою 40% (густина цього розчину - 1,35 г/мл) додали 200 мл води. Якою стала масова частка кислоти в добутому розчині? *
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь:
12.6%
Пояснення:
Дано: ρ(HNO₃)=1.35 г/мл , V(H₂O)=200 мл , V(HNO₃)=50 мл. w(HNO₃)=50 %
I. mр(HNO₃)=1.35*50=67.5 g
w(E)=m(E)/m(розчину) *100%
m(E)=w(E)*m(розчину) / *100%
m(HNO₃)=50 *67.5 / 100=33.75 g
II. w(HNO₃)=m(HNO₃)/m(розчину) *100%= 33.75 * 100% / 67.5+200 = 12.6%
*Поставте найкраще, будь ласка :)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 0226NATALI
Предмет: Русский язык,
автор: bakauovaainur99
Предмет: Українська література,
автор: rinasmile13
Предмет: История,
автор: halasulia