Предмет: Физика, автор: Byamochka23

Через споживач проходить струм 10мА. Вольтметр на цій ділянці показує напругу 120В. Який опір споживача? Відповідь подати в кОм

Ответы

Автор ответа: anna71an
4

Ответ:

R=U/I=120/0.01=12000Ом=12кОм

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Алдияр1111111111
Предмет: Математика, автор: firuzamussaeva